جهت دسترسی سریع به خدمات و محصولات ما از طریق جستجوی هوشمند سایت اقدام نمایید

ساعت کاری شرکت

شنبه تا چهارشنبه : 9:00 صبح - 17:00 عصر

پنج شنبه : تعطیل

  • پیاده سازی سیستم های مدیریت امنیت اطلاعت / ISMS

    پیاده سازی سیستم های مدیریت امنیت اطلاعت / ISMS

  • طراحی وب سایتهای شرکتی ، پرتالهای خبری و سازمانی

    طراحی وب سایتهای شرکتی ، پرتالهای خبری و سازمانی

  • اینترنت پرسرعت ، پایدار و مطمئن

    اینترنت پرسرعت ، پایدار و مطمئن

برای دریافت رزومه شرکت پرنیان رایانه ایرانیان روی دکمه رزومه کلیک کنید

انتقال خطوط تلفن

 یکی از موارد پر مصرف استقاده از سیستم VoIP انتقال خطوط تلفن می باشد. با این روش خطوط تلفن شهری یا داخلی از نقطه ای به نقزه دیگر منتقل می شوند. در برخی مناطق مانند کمپ های واقع در بیابان، مراکز دور از شهر، ایستگاه های دریایی و مناطق صعب الغبور مخابرات یا امکان واگذتری خط تلفن شهری را ندارد یا هزینه های سرسام آوری برای مشتریان دارد. راهکار مناسب برای این نقاط استفاده از سرویس VoIP می باشد.

برای این کار ابتدا یک لینک ارتباطی مانند وایرلس بین نقطه ای که می خواهیم خطوط تلفن را از آنجا انتقال دهیم و نقطه مقصد برقرار می گردد. از این لینک نه تنها برای ارتباط VoIP بلکه برای انتقال تصاویر دوربین های مدار بسته، اطلاعات، اینترنت و امثالهم نیز می توان استفاده کرد. یک دستگاه VoIP Gateway FXO در نقطه مبدا قرار داده و خطوط شهری یا داخلی های سانترال را به آن متصل می کنیم. انتخاب دستگاه ها بسته به تعداد خطوط مورد نیاز برای انتقال دارد و در مدل های 2,4,8,16,24,32 پورت قابل ارایه می باشد. سپس در نقطه مقصد یک دستگاه VoIP Gateway FXS قرار داده و بوق خطوط را دریافت می کنیم.

  • Line Transfer :  از این روش برای انتقال خط تلفن یک شهر یا کشور به شهر یا کشور دیگر نیز می توان بهره جست که سبب کاهش هزینه ها می گردد.
TOP