جهت دسترسی سریع به خدمات و محصولات ما از طریق جستجوی هوشمند سایت اقدام نمایید

ساعت کاری شرکت

شنبه تا چهارشنبه : 9:00 صبح - 17:00 عصر

پنج شنبه : تعطیل

 • پیاده سازی سیستم های مدیریت امنیت اطلاعت / ISMS

  پیاده سازی سیستم های مدیریت امنیت اطلاعت / ISMS

 • طراحی وب سایتهای شرکتی ، پرتالهای خبری و سازمانی

  طراحی وب سایتهای شرکتی ، پرتالهای خبری و سازمانی

 • اینترنت پرسرعت ، پایدار و مطمئن

  اینترنت پرسرعت ، پایدار و مطمئن

برای دریافت رزومه شرکت پرنیان رایانه ایرانیان روی دکمه رزومه کلیک کنید

مرکز تلفن ( سانترال ) تحت شبکه

نصب و راه اندازی مدل های مختلف سانترال های تلفنی تحت شبکه سخت افزاری و نرم افزاری که نسل جدید مراکز تلقن می باشد از جمله تخصص های سینکو در زمینه VoIP می باشد.

Cisco Call Manager: شرکت سیسکو از پیشگامان ارایه سیستم های VoIP و Video Conference در دنیا می باشد.کیفیت برتر اولین مشخصه محصولات سیسکو می باشد و آن را به انتخاب اول سازمان ها شرکت های بزرگ دنیا بدل نموده است.  

Cisco CME: این سیستم راه کار سخت افزاری مرکز تلفن تحت شبکه شرکت معظم سیسکو می باشد. در این سیستم روتر مناسب را تعداد داخلی و خطوط PSTN انتخاب می شود. سپس با انجام تنظیمات مربوطه IP-PBX در اختیار کاربر قرار می گیرد.

Cisco CUCM: این سیستم مدل Enterprise و نرم افزاری مراکز تلفن سیسکو می باشد که نیاز به نصب بر روی سرور های مورد تایید سیسکو دارد. این مراکز برای ارایه سرویس ها و اتصال داخلی ها به لایسنس نیاز دارد و برای هر نوع سرویس یا گوشی تعدادی لایسنس مصرف می کند.

Asterisk: نرم افزارهای متن باز با امکان گسترش آسان و توسعه سریع به محبوبیت خاصی بین کاربران دست یافته اند. از این جمله نرم افزار ها مرکز تلفن  Asterisk می باشد. این نرم افزار پس از نصب بر روی سرور و نصب کارت های مخصوص یک مرکز تلفن کامل و پیشرفته در اختیار شما قرار می دهد.

Elastix: نرم افزار Asterisk نیاز به دانش فنی بالا و آشنایی با فرامین لینوکس و Asterisk دارد که کار با آن را برای کاربران عادی مشکل می سازد. شرکت های زیادی به توسعه و نصب برنامه های کمکی که انجام تنظیمات بر روی Asterisk را آسان میسازد مشغول می باشند که Elastix یکی از آن ها می باشد. این شرکت با ارایه سیستم Asterisk Base همراه با منوی کاربری آسان و سرویس های افزوده یک مرکز تلفن جامع را ارایه می کند.

 • راه کار های سخت افزاری SOHO, Midsize:

محصولات SoHo و Midsize مرکز تلفن های سخت افزاری برای شرکت های کوچک و متوسط می باشند. این محصولات با قیمتی مناسب امکانات خوبی را در اختیار مشتری قرار می دهند. از این محصولات میتوان به ATCOM, Yeastar اشاره کرد.

 • راه کار های Enterprise سخت افزاری:

این سری محصولات مخصوص سازمان ها و مراکز بزرگ ساخته می باشند. تعداد بالای داخلی و گسترش ورودی های شهری و قیمت بالاتر از مختصات این سری محصولات است.

TOP